فعالسازی گیفت کارت

نحوه استفاده از گیفت کارت فری فایر

امروزه بازی فری فایر در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و بازار رقابت در آن بسیار داغ است. با افزایش اعتبار مالی حساب کاربری بازی فری فایر می‌توان از طریق جم‌ها تجهیزات و امکانات اضافه‌ای خریداری کرد؛ البته ناگفته نماند که این بازی کاملاً رایگان است اما ارزی به نام جم یا الماس درون بازی وجود دارد که از طریق آن می‌توان برای شخصیت‌ها، تجهیزات خریداری کرد.

به کمک گیفت کارت فری فایر این شرایط فراهم‌شده تا افراد حساب کاربری خود را افزایش اعتبار داده و در بازی پیشروی بیشتری داشته باشند. آموزش استفاده از گیفت کارت خرید جم فری فایر بسیار راحت است؛ اما چند نکته وجود دارد که در نحوه استفاده از گیفت کارت خرید جم فری فایر باید بدانید.

اهمیت ریجن فری فایر

ساخت حساب کاربری مناسب برای استفاده درست از گیفت کارت فری فایر بسیار حائز اهمیت است. هر حساب کاربری برای یک ریجن خاص ساخته می‌شود و گیفت کارت‌ها نیز بر اساس همان ریجن ها ارائه می‌شوند. برای اینکه بتوان به صورت عمومی از گیفت کارت های فری فایر استفاده کرد میتوان از گیفت کارت فری فایر گلوبال استفاده کنید.

با توجه به این نکته در نحوه استفاده از گیفت کارت فری فایر باید حتماً به ریجن انتخابی دقت کنید؛ اما اگر گیفت کارت شما با ریجن اکانت مطابقت نداشت، باید حساب کاربری جدیدی بسازید؛ البته افرادی نیز وجود دارند که می‌خواهند از امکانات استور ریجن خاصی استفاده کنند.

در این صورت گیفت کارت آن ریجن را خریده و با ساختن حساب کاربری مناسب از امکانات بی‌نظیر آن استفاده می‌کنند. آموزش ساخت اکانت فری فایر به همین آسانی است؛ اما همیشه سعی کنید یوزرنیم و پسورد خود را در جایی مطمئن یادداشت کنید.

نحوه تشخیص ریجن حساب کاربری فری فایر

در آموزش استفاده از گیفت کارت خرید جم فری فایر ریجن حساب کاربری فری فایر بسیار مهم است؛ زیرا درصورتی‌که ریجن گیفت کارت خریداری شده با حساب کاربری شما مطابقت نداشته باشد، نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

در این صورت اگر از قبل حساب کاربری دارید می‌توانید به قسمت پروفایل رفته با بررسی اطلاعات شخصی در قسمت country کشور خود را بررسی کنید.

درصورتی‌که کشور حساب کاربری شما با گیفت کارت متفاوت بود، می‌توانید آن را تغییر داده و یا در صورت عدم تمایل به تغییر یک حساب کاربری جدید بسازید. ریجن حساب کاربری خود را می توانید هم از طریق موبایل و هم از طریق وبسایت بازی و لاگین کردن در آن چک کنید.

ساخت حساب کاربری فری فایر

اگر گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری کرده‌اید و حساب کاربری قدیمی یا مناسب ندارید می‌توانید یک حساب کاربری جدید بسازید.

 طبق راهنمای استفاده از گیفت کارت Free Fire باید ابتدا وارد سایت فری فایر شوید. یا می‌توانید این بازی را از طریق پلتفرم‌های ارائه بازی در اندروید و آی او اس دانلود کنید. سپس با باز کردن صفحه با گزینه‌ای به نام ساین این و ساین اوت روبه‌رو می‌شوید. درصورتی‌که از قبل اکانت ندارید باید روی گزینه ساین اوت کلیک کنید و در این برنامه ثبت‌نام کنید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود باید اطلاعات شخصی خود مانند ایمیل، پسورد انتخابی، تاریخ تولد و غیره را وارد کنید، دقت کنید هنگام ثبت‌نام آی پی شما روی کشور ایران نباشد. در نحوه استفاده از گیفت کارت فری فایر داشتن حساب کاربری مناسب الزامی است.

وب‌سایت فری فایر

آموزش ردیم کردن گیفت کارت فری فایر

طبق راهنمای استفاده از گیفت کارت Free Fire می‌توانید از طریق وب‌سایت فری فایر افزایش اعتبار را انجام دهید. پس از ورود به وب‌سایت فری فایر می‌توانید از طریق فیس‌بوک، گوگل، اپل و غیره وارد حساب کاربری خود شوید.

پس از وارد شدن به‌حساب کاربری کادری خالی با عنوان Redeem Your Code به شما نمایش داده می‌شود. در نحوه استفاده از گیفت کارت فری فایر باید کد ۱۲ رقمی گیفت کارت را در این کادر خالی وارد کنید.

اگر مراحل درست انجام شود مانند تصویر بالا، پیغامی تحت عنوان ردیم شما با موفقیت انجام شد ظاهر می‌شود. حالا حساب کاربری شما طبق راهنمای استفاده از گیفت کارت Free Fire شارژ شده و می‌توانید از جم‌های خریداری‌شده برای پیشروی در بازی استفاده کنید.

در موبایل نیز دقیقا به همین روال با ورود به قسمت پروفایل و انتخاب ردیم می توانید عملیات را به راحتی انجام دهید.

گیفت کارت فری فایر، یک انتخاب مناسب

در این مقاله از وال پی، آموزش استفاده از گیفت کارت خرید جم فری فایر را بررسی کردیم و دیدیم که با داشتن حساب کاربری مناسب به‌راحتی می‌توان افزایش اعتبار را انجام داد. گیفت کارت‌ها راهی مناسب برای گیمرهای ایرانی است؛ زیرا ریجن ایران در این بازی ثبت‌نشده و افراد هم به ‌حساب‌های بین‌المللی ارزی مانند مستر کارت و غیره دسترسی ندارند.

افراد می‌توانند با خریداری این گیفت کارت‌ها و انتخاب ریجن مناسب به جامعه گیمرهای فری فایر بپیوندند. با عدم دسترسی به این حساب‌ها گیمرهای ایرانی می‌توانند تنها با خرید گیفت کارت مناسب از سایت‌هایی مانند وال پی به دنیای بازی فری فایر واردشده و از پیشروی در آن لذت ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا