درباره وال‌پی


به وال‌پی خوش آمدید، پلتفرمی از والکس که به ارائه‌ی راه‌حل‌های مالیِ نوآورانه برای مردم ایران اختصاص دارد. ماموریت ما توانمندسازی افراد در ایران برای دسترسی به دنیایی از امکانات مالی است تا ارتباط ایرانیان با اقتصاد جهانی را آسان‌تر از همیشه کند. با وال‌پی می‌توانید آینده‌ی خدمات مالی را تجربه کنید.

ما به شکستن موانع و تقویت ارتباطات مالی بین‌المللی باور داریم. خدمات ما شامل مسترکارت‌های فیزیکی، کارت‌های اعتباری مجازی، پرداخت ارزی و گیفت‌کارت می‌شود. با ارائه‌ی این خدمات، به بازتعریف راحتی در امور مالی مشغولیم و این امکان را به شما می دهیم تا بدون محدودیت، خرید و پرداخت انجام دهید.

دیدگاه

ما دنیایی را تصور می‌کنیم که در آن دسترسیِ مالی هیچ مرزی نمی‌شناسد. کم‌رنگ‌شدن مرزهای مالی میان ایران و جهان در چشم‌انداز ماست و قصد داریم مشتریان‌مان در سطح جهانی قادر به فعالیت اقتصادی باشند.

تعهد

وال‌پی به‌عنوان برندی زیرمجموعه‌ی والکس، به رعایت بالاترین استانداردهای کیفیت و اطمینان در امور فناوری‌های مالی متعهد است. ارائه‌ی خدمات کاربر پسند، ایمن و متناسب با نیازهای منحصر به فرد کاربرانِ ایرانی، وعده‌ی ما به شماست.

ارزش

در وال‌پی ما با هر چالشی با اشتیاق برخورد می‌کنیم. همواره به دنبال راه‌های جدیدی برای نوآوری و بهبود هستیم. همچنین وال‌پی اهمیت زندگی اجتماعی را درک می‌کند و می‌خواهد چیزی بیش از یک ارائه‌دهنده‌ی خدمات در اتصال شما به جهان باشد.

به پشتوانه‌ی دانش می‌خواهیم افراد را توانمند کنیم تا تصمیم‌های مالی بهتری بگیرند. ما درک می‌کنیم که افراد می‌خواهند حین تعاملات مالی لذت ببرند و به همین دلیل به طراحی تجربه‌ی کاربری خوب اهمیت می‌دهیم.

«اکنون به دنیا متصلید»

این عبارت رسالت ما را در بر می‌گیرد، چون وال‌پی محدود به مرزهای جغرافیایی و مالی نیست. وقت آن رسیده که با جهان ارتباط برقرار کنید!